*Prcek

23. listopadu 2012 v 19:38 | *Prcek



Name:Bára Háj.
Nickname:*Prcek, špunt
Job:student (9.ročník ZŠ)
Birthday:21.11.1997
Age15



ABOUT ME
Jsem obyčejná holka. Mam dostatek kamarádů ale nejlepší kamarádku ne :'D. Zní to divně ale když se nad tím člověk zamyslí tak je to menší výhodou. Miluju zvířata a hlavně hudbu, přátelé a pořádný párty a samozdřejmě knížky a mojí milovanou rodinku. Nesnáším falešné lidi, lhaní, sobectví a '' sexy lady'' jak říkám namylšleným holkám. Dřív jsme byla malá zamlklá holka co jen tak nevině koukala ale tedka jsem ten největší '' pan pohodička'' co znám. Je to docela paradox - ráda chodím do školy ale nerada se učím :'D. Jsem 170 cm vysoká. Jeto zajímevé jak vznikla moje přezdívka prcek (mám ji od nejlepšího kámoše, jsem o hlavu menší než on a o 2 měsíce jsem mladší) tak asi nějak tak vznikla přezdívka. Moje vlasy jsou kaštanově hnědé a oči mají modro šedivo zelenou barvu. Momentálně čtu zajímavou knihu Drakie (Sophie Jordanová) mohu ji jenom doporučit.Moje práce na blogu je vytváření ''hudební knihovny''. Jestli budete chtít přidat nějakého zpěvačku nebo zpěváka satčí napsat do komentářů. Na blogu se budu podepisovat jako *Prcek. Tak to je asi omě vše co byjste potřebovaly vědět. S pozdravem *Prcek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama